O nas

Mech-Masz

 

MECH-MASZ

Kim jesteśmy:

MECH-MASZ

lo

Firma MECH- MASZ to czołowy producent piecy, maszyn, urządzeń, mebli oraz akcesoriów dla branży piekarskiej i cukierniczej. Głównymi cechami wyróżniającymi markę MECH-MASZ są funkcjonalność oraz doskonała, jakość wyrobów.

Siedziba firmy to jednocześnie centrum projektowe, dział produkcji, dział sprzedaży, centrum logistyczne oraz centrum serwisowe. Zlokalizowanie wszystkich działów w jednej siedzibie skutkuje idealnym przepływem informacji wprost od klienta do odpowiedniego działu bez straty czasu.   Dzięki takiemu połączeniu firma jest w stanie zapewnić doskonałą obsługę i wsparcie dla wszystkich klientów. Zaopatrujemy bezpośrednio ze swoich magazynów klientów indywidualnych jak i dystrybutorów w Polsce i całej Europie, zapewniając pełną dostępność produktów.

Firma jest obecna na wszystkich najważniejszych targach piekarskich i cukierniczych w Polsce i  Europie.

MECH-MASZ

MECH-MASZ

 

Historia:

MECH-MASZ

firma

Firma MECH-MASZ założona została w 1986 roku.
W roku 2005 MECH-MASZ przeniósł się z pierwszej siedziby do kompleksu budynków o powierzchni produkcyjnej ok. 3000 m2 zlokalizowanego przy ulicy Szpitalnej w Żninie. Podstawowym zadaniem firmy jest nieustanne zwiększanie oferty produkowanych wyrobów oraz utrzymanie najwyższej jakości, dlatego też nadzór techniczny fabryki stanowią wyłącznie najlepsi specjaliści.
Obecnie firma produkuje ponad 50 modeli urządzeń a pełna oferta to ok. 800 pozycji.

W roku 2009 firma została wyróżniona certyfikatem „System Zarządzania EN ISO 9001:2008”, dzięki któremu przed organizacją otworzyły się nowe możliwości i rynki sprzedaży swoich produktów. Dynamiczny rozwój w ostatnich latach przyczynił się także do znacznego unowocześnienia i poszerzenia parku maszynowego. Dziś posiadane maszyny produkcyjne oparte o technologię CNC zapewniają powtarzalność produkowanych podzespołów oraz najwyższą, jakość.
Firma liczy dziś ponad 50 pracowników i nieustanie się rozwija.

MECH-MASZ

MECH-MASZ

 

Przyszłość:

MECH-MASZ

Z myślą o przyszłości, MECH-MASZ stale inwestuje swój kapitał w rozwój, kadrę i poszerzanie oferty.

Od 16 sierpnia 2016 rozpoczęliśmy pracę w nowej siedzibie o łącznej powierzchni ponad 6000 m2 co pozwala na dalszy rozwój firmy oraz oferowanych produktów.

Własne zaplecze projektowe składające się z zespołu profesjonalnych projektantów pozwala firmie corocznie wprowadzać na rynek nowe oryginalne produkty, które pomagają piekarzom i cukiernikom w codziennej pracy. Stosowanie tylko najlepszych materiałów, wieloletnie doświadczenie oraz słuchanie potrzeb użytkowników produktów pozwala na coroczny wzrost pozycji firmy marki MECH-MASZ na rynku.

Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb Klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji.

 

Certyfikat ISO – PL Polityka firmy Polityka bezpieczeństwa – RODO