fbpx

Komory garownicze i agregaty klimatotwórcze

Od wielu lat dostarczamy nowoczesne rozwiązania z zakresu specjalistycznych maszyn wykorzystywanych m.in. w branży piekarskiej oraz cukierniczej. Proponowane w tej kategorii komory garownicze oraz zewnętrzne agregaty klimatotwórcze to urządzenia bardzo zaawansowane, z których produkcji jesteśmy szczególnie dumni.


Proponujemy zarówno mniejsze, w pełni mobilne komory, jak i wersje większe, o wymiarach w pełni dopasowanych pod wymagania klienta. Oba rodzaje urządzeń cechuje wysoka trwałość, dzięki temu, że ich konstrukcja wykonywana jest z odpowiedniej grubości stali kwasoodpornej. Oprócz tego, posiadają wbudowane nowoczesne rozwiązania wentylujące, kanały nawiewowe rozprowadzające klimat, którymi można łatwo sterować.


Z kolei agregaty klimatotwórcze naszej produkcji, odpowiadające za stworzenie wymaganych parametrów dotyczących temperatury i wilgotności w komorach garowniczych, będą pasowały do wielu różnych tego typu urządzeń – zarówno starszych, jak i nowszych. Agregaty są odpowiednio czułe i pozwalają na stworzenie dogodnych do procesu garowania warunków.


Sprawdź parametry proponowanych wytrzymałych i wydajnych urządzeń piekarskich i cukierniczych. Jeśli oferta zdobyła Twoje zainteresowanie – skontaktuj się z nami.