Piec piekarsko - cukierniczy PPC 4/6 - (24 blachy) z garownią montowany w cukierni w Glogowie. Piec piekarsko - cukierniczy model PPC 3/4 (12 blach) montowany w cukierni w miejscowości Cwiklice.
Pakowaczka do pieczywa montowana w piekarni w okolicy Warszawy.
Zestaw stołów piekarskich montowanych w okolicach Warszawy.
Walcarka MK 600 TC ze stacją wykrojników z przeznaczeniem na pierogi montowana w okolicach Warszawy.
Ubijaczka cukiernicza REGO model LUXURY montowana w okolicach Warszawy
Piec Winkler Columbus montowany w piekarni w Toruniu.
Piec piekarsko - cukierniczy model PPC 3/2 (6 blach) montowany w cukierni w Zninie.
Piec obrotowy BAGO-LINE FUTURA 2000 na 4 wózki 40 x 60 montowany w cukierni w Bydgoszczy.
Ubijaczki REGO modele PM-100E, PM-60E oraz SM-1ET montowane w piekarni - cukierni w okolicach Milicza.
Maszyna do produkcji kremu 80 litrów oraz ubijaczka planetarna REGO 140 litrów montowane w okolicy Rawicza.
Ubijaczka cukiernicza firmy REGO model VARIO montowana w okolicy Lubania.
Maszyny do produkcji kremu 120 i wersja nierdzewna 60 litrów montowane w okolicy Krakowa i Szczecina.
Piec piekarsko cukiwerniczy PPC 4/6 + komora (24 blachy) garownicza montowana w okolicy Szczytnik.
Nowa komora garownicza z własnym agregatem klimatotwórczym, sterowanie na zewnątrz montowana w piekarni w pobliżu miejscowości Ryki.
Piec PPC 2/4 (8 blach) montowany w Młynie w Wagrowcu.
Piec piekarski MIWE 12m2 + nowa garownia piekarska montowane w piekarni w Opolu Lubelskim.
Piec piekarsko - cukierniczy modułowy PPC 3/4 (18 blach) montowany w cukierni w okolicach Gdańska.
Piec piekarsko - cukierniczy modułowy model PPC 4/6 (24 blachy) montowany w piekarni w okolicach Krotoszyna.
Piec obrotowy BAGO-LINE + garownia wg wymiarów klienta montowane w piekarni w okolicach Węgrowa.
Piec rurowy o powierzchni 27m2, montowany w piekarni w Zaganiu
Linia do Produkcji chleba SUBAL montowana w piekarni Michale.
Ubijaczka planetarna REGO model PM-200E w wersji nierdzewnej
Montowana w cukierni w Karwii.
Piec modułowy z najnowszym sterowaniem dotykowym
Montowany w cukierni w żaganiu
Piec modułowy model PPC 3/6
Montowany w cukierni w Poznaniu
Piec MATADOR MD 80, zainstalowany w piekarni w Pełczycach Czerwiec 2006
Instalcja dwóch piecy MIVE IDEAL 10m2, łącznie z garownią i wymiennikiem ciepła w zamontowanych w piekarni w Miłakowie Lipiec 2006
Instalacja pieca wsadowego, obrotowego i garowni na dwa wózki "WINKLER" w piekarni w Szprotawie wrzesień 2006
Instalacja pieca wsadowego WINKLER, garowni oraz maszyn w piekarni w Grudusku
Komora garownicza na indywidualne zamówienie, z własnym agregatem klimatotwórczym zamontowana w piekarni w Krotoszynie.